Професійний акаунт
5
Років досвіду
1
Верифікована рекомендація
4
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
10
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
1216
Останній візит на сайт
2 дні тому
«Клієнт не гаманець, а людина яка потребує професійної допомоги»

Продаж квартир (6)

  • BravoDim
    130 000 $
    1 831 $/м²

    Гурія Бухала вул. (6-та Гвардійська), 32-А

    2 кімнати
    71 / 30 / 35 м²
    поверх 3 з 3
    2020 рік побудови
    2 дні тому
    Продаж квартири в клубному будинку на 17 квартир із закритою територією — формат для тих, хто цінує приватність і спокій. 📱[телефон приховано]Роман | агентство BravoDim 💎3-й поверх з 3-х + власна мансарда (входить у вартість) 💎71 м² продуманого до дрібниць планування: • простора кухня-вітальня • 2 окремі спальні • окрема гардеробна кімната з вікном (легко стає ще однією кімнатою) 💎Є момент, який складно передати на фото — заходиш і спочатку потрапляєш у свій власний передпокій (тамбур). І вже звідти — квартира та вихід на ВЛАСНУ МАНСАРДУ. 💎Мансарда — це взагалі окрема історія: кабінет, ще одна кімната, місце для зберігання речей…або просто місце, де ніхто не заважає. 💎По квартирі все бе...
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • BravoDim
    59 500 $
    1 566 $/м²

    Назара Небожинського вул. (Павлюченка), (Будинок)

    1 кімната
    38 / 11 / 16 м²
    поверх 3 з 3
    2026 рік побудови
    2 дні тому
    Продаж 1-кімнатної квартири в НОВОМУ клубному будинку лише на 9 квартир. Здача в експлуатацію — липень 2026 року. • вул. Назара Небожинського (колишня Павлюченка) У квартирі вже виконано дуже багато дорогих робіт: • автономне ГАЗОВЕ опалення • німецький двоконтурний котел • тепла підлога по всій квартирі • глянцева чистова штукатурка стін • чистова стяжка • розведена електрика та всі сантехнічні комунікації • якісні вікна Rehau • встановлені лічильники (газ, вода, світло день-ніч) • встановлена інсталяція • хороша шумоізоляція (стіни 42 см) • гардеробна +++ до квартири є підвальне приміщення Будинок клубного типу — тихо, мало сусідів, сучасне планування. Варіант добре підійде як для вл...
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • BravoDim
    55 000 $
    1 310 $/м²

    Василя Червонія вул. (Гагаріна), (Будинок 4)